Czas i koszt dostawy

Koszt dostawy

Koszt dostawy wynosi 14 zł netto. Nie dotyczy odbioru osobistego.

Czas realizacji zamówień

Zazwyczaj czas realizacji zamówienia wynosi do 4 dni roboczych, ale w przypadku zamówień na kubki z nadrukiem indywidualnym to około 21 dni roboczych, liczonych od momentu zatwierdzenia plików graficznych.
Jeżeli zamówienia dokonano w dniu poprzedzającym dzień wolny od pracy lub w dniu wolnym od pracy (sobota, niedziela i święta) – czas wysyłki ulega wydłużeniu o ilość dni wolnych.
Dla celów rozliczeniowych przyjmuje się, że zamówienia złożone po godzinie 14.00 zaliczane są do zamówień kolejnego dnia roboczego.

Sposób dostawy

Dostawa towaru realizowana przesyłką kurierską. Istnieje również opcja odbioru osobistego, bez dodatkowych kosztów.
Po wysyłce zamówionego towaru, Kupujący jest powiadamiany informacją w formie elektronicznej, na wskazany adres email.
Kupujący ma obowiązek oceny stanu produktu i jego zgodności z zamówieniem w momencie dostawy i w obecności Dostawcy. W przypadku rozbieżności lub uszkodzenia towaru należy w obecności Dostawcy sporządzić protokół reklamacyjny (druk tego protokołu zobowiązany jest posiadać Dostawca), zawierający opis problemu. Reklamowany towar, należy wraz z fakturą sprzedaży zwrócić Dostawcy oraz niezwłocznie powiadomić Click-Pack (e-mail). Jeżeli paczka zawiera więcej niż jeden produkt należy zwrócić je wszystkie. Koszt transportu ponosi Sprzedający. Kiedy towar znajdzie się ponownie w magazynie Click-Pack, zostanie wymieniony na nowy, a nowa przesyłka zostanie wysłana, w najszybszym z możliwych terminów.
Kupujący odbierając przesyłkę jest zobowiązany pokwitować jej odbiór w obecności Dostawcy. Odbiór dostawy bez dodatkowych uwag potwierdza, że przesyłka została dostarczona w stanie nieuszkodzonym i jest zgodna z zamówieniem Kupującego.
W momencie otrzymania towaru Kupujący jest zobowiązany potwierdzić jego odbiór. Od tej pory towar staje się jego własnością.